شیشه اتومبیل بنز(Benz)

شیشه اتومبیل بنز(Benz)

شیشه ماشین مرسدس بنز

در مورد شیشه ماشین بنز

مرسدس بنز(Benz) از سال 1998 به بعد آپشن سنسور نور و باران را به شیشه اتومبیل بنز (Benz) اضافه کرده است. در خوردروهای کلاس اس شیشه ی دربها را برای امنیت بیشتر سرنشینان دوجداره کرده است. در سال های بعد راداربین خطوط / تابلو خوان و نایت ویژن (دوربین دید در شب) را نیز افزود. از دیگر آپشن این خودرو که در سالهای اخیر به مرسدس بنز اضافه شده است. میتوان ترمز خودکار ( در هنگام زیاد نزدیک شدن خودرو به ماشین جلویی یا اجسام ) نام برد. مرسدس بنز اولین خودرو سازی در دنیا میباشد. که با به کارگیری شیشه در سقف خودروها مخترع سقف های پاناروما میباشد.

قیمت شیشه ماشین بنز

قیمت شیشه اتومبیل بنز(Benz) به دلیل داشتن تنوع بسیار زیاد درمدل های بنز و رنگ و آپشن های شیشه ها دارای قیمتهای مختلف فراوانی می باشند. به طور مثال در مدل E250 سال2011 تا 2015 شیشه ی جلو دارای هفت مدل شیشه با آپشن های مختلف میباشند و همه ی این هفت مدل در سایز و ابعاد شیشه ها به یک اندازه هستند. اما در آپشن و تجهیزات روی شیشه ی جلو باهم متفاوت هستند وهیچ یک از این مدل شیشه ها نمیتوان برای مدل دیگر آن استفاده کرد. قیمت شیشه اتومبیل بنز (Benz) و موجودی آن در بازار به این صورت میباشند: اصلی آلمانی و چین تحت لیسانس فنلاند ( بنسون ) و در بعضی از مدل های محدود ایرانی نیز در بازار موجود می‌باشد. شیشه های اصلی به دلیل قیمت بالای دلار بسیار گران هستند. اما در برندهای چینی ( بنسون ) که با کیفیت بسیار بالا همانند اصلی موجود است. قیمت مقرون به صرفه می‌باشد. با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم. لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.  

تاریخچه شرکت مرسدس بنز

شرکت خودروسازی آلمانی و از زیر مجموعه شرکت دایلمر آگ است. بنیان گزار کمپانی بزرگ بنز کارل بنز میباشد. وی پس از گذراندن دوران کودکی بسیار سخت و با حمایت مادر فقیر خود توانست در دانشکده فنی شهر کالسروهه تحصیل کند. پس از آن در شهر مانهایم به عنوان طراح در ساخت یک کارخانه به کار پرداخت. وی در سال 1868 کارش را ازدست داد و بعد از آن در شرکت ساختمانی و پل سازی در وین مشغول به کار شد.

نام ونشان مرسدس بنز

ستاره سه پر بنز ( تسلط آن بر زمین دریا و آسمان ) در سال 1909 برای اولین بار روی دایلمر دیده شد و نام مرسدس که نام دختر بنز میباشد. به علت علاقه ی شدید وی به دخترش در اولین خودروی طراحی شده وی گذاشته شد ولی تا کنون نام مرسدس بنز ماندگار شده و به ثبت جهانی رسیده است.

خرید شیشه ماشین بنز

هم اکنون که با ویژگی های شیشه ماشین بنز آشنا شده اید اگر قصد خرید شیشه ماشین بنز را دارید میتوانید با کارشناسان ما در فروشگاه شیشه اتومبیل نوین که وارد کننده اصلی شیشه در ایران میباشد تماس گرفته و با نازلترین قیمت شیشه مورد نظر خود را خریداری نمایید.  

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.