شیشه ماشین مرسدس بنز

در مورد شیشه ماشین بنز

مرسدس بنز(Benz) از سال 1998 به بعد آپشن سنسور نور و باران را به شیشه اتومبیل بنز (Benz) اضافه کرده است. در خوردروهای کلاس اس شیشه ی دربها را برای امنیت بیشتر سرنشینان دوجداره کرده است. در سال های بعد راداربین خطوط / تابلو خوان و نایت ویژن (دوربین دید در شب) را نیز افزود. از دیگر آپشن این خودرو که در سالهای اخیر به مرسدس بنز اضافه شده است. میتوان ترمز خودکار ( در هنگام زیاد نزدیک شدن خودرو به ماشین جلویی یا اجسام ) نام برد. مرسدس بنز اولین خودرو سازی در دنیا میباشد. که با به کارگیری شیشه در سقف خودروها مخترع سقف های پاناروما میباشد.

قیمت شیشه ماشین بنز

قیمت شیشه اتومبیل بنز(Benz) به دلیل داشتن تنوع بسیار زیاد درمدل های بنز و رنگ و آپشن های شیشه ها دارای قیمتهای مختلف فراوانی می باشند. به طور مثال در مدل E250 سال2011 تا 2015 شیشه ی جلو دارای هفت مدل شیشه با آپشن های مختلف میباشند و همه ی این هفت مدل در سایز و ابعاد شیشه ها به یک اندازه هستند. اما در آپشن و تجهیزات روی شیشه ی جلو باهم متفاوت هستند وهیچ یک از این مدل شیشه ها نمیتوان برای مدل دیگر آن استفاده کرد.

قیمت شیشه اتومبیل بنز (Benz) و موجودی آن در بازار به این صورت میباشند:

اصلی آلمانی و چین تحت لیسانس فنلاند ( بنسون ) و در بعضی از مدل های محدود ایرانی نیز در بازار موجود می‌باشد. شیشه های اصلی به دلیل قیمت بالای دلار بسیار گران هستند. اما در برندهای چینی ( بنسون ) که با کیفیت بسیار بالا همانند اصلی موجود است. قیمت مقرون به صرفه می‌باشد.

با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم. لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

تاریخچه شرکت مرسدس بنز

شرکت خودروسازی آلمانی و از زیر مجموعه شرکت دایلمر آگ است. بنیان گزار کمپانی بزرگ بنز کارل بنز میباشد. وی پس از گذراندن دوران کودکی بسیار سخت و با حمایت مادر فقیر خود توانست در دانشکده فنی شهر کالسروهه تحصیل کند. پس از آن در شهر مانهایم به عنوان طراح در ساخت یک کارخانه به کار پرداخت. وی در سال 1868 کارش را ازدست داد و بعد از آن در شرکت ساختمانی و پل سازی در وین مشغول به کار شد.

BEN CKISER

وی در سال 1871 توانست اولین شرکت خود در مانهایم به کمک فردی به نام آگوست ریتر بنا کند. بعد از آن توانست با سرمایه ای که از نامزدش برتا که از فروش جهیزیه ی او بود سهام ریتر را خریداری نماید. در ابتدا او نتوانست موفقیتی به دست آورد و هر آنچه داشت توسط ماموران سلطنتی مصادره شد. در این بین که او زمان کافی داشت برای تکمیل کردن موتور دو زمانه اش بسیار تلاش کرد و تا به استاندارهای خود نرسید دست از تلاش برنداشت. در سال 1882 وی توانست با همکاران جدیدش و عکاس معروف بوهلر و برادرش و با پشتیبانی مالی یک بازرگان شرکت Gas Moteren Fabrik Mannhein را تاسیس کند. اما با اینکه 50 درصد سهام شرکت از آن وی بود دیگر سهام داران با نفوذ و دخالتشان اورا مجبور به ترک شرکت در 1883 کردند.

بعد از آن او توانست با بردریک ویلهم ابلینگر که صاحب دوچرخه فروشی در ماکس رز بود و علاقه ی زیادی به وسایل موتوری داشت شرکت Benz & Co را تاسیس کند. تا جاییکه توانستند امتیاز تولید موتورهای بنزینی را واگذار کنند. اکنون بنز می توانست بیشتر وقتش را وقف توسعه موتورهای اتومبیل کند. وی راه خویش را از دایملر جدا کرد و موتور چهار زمانه بنزینی خودش را بر روی کالسکه ای نصب کرد. در سال ۱۸۸۶ بنز از اولین خودروی خود پرده برداری کرد و آنرا به نمایش عمومی گذاشت.

سال 1885 تا 1887 :

سه مدل دیگر از خودروهای طراحی شده بنز رونمایی شد که مدل سوم آن همان خودرویی بود. این خودرو چرخهای چوبی داشت و برتا همسرش برای اولین بار با آن به مسافرتی طولانی رفت. در سال 1886 بنز دیگر نمیتوانست جوابگوی تقاضای مردم باشد از این رو کارخانه خود در والدهافتتراس را بنا کرد که خودروهایی با محورهای چرخشی تولید آن بود. بین سال های 1894 تا 1901 بنز تا جایی پیشرفت کرد که پیشتاز در امر خودروسازی شده بود و به یک شرکت سهامی تبدیل شد.

در 24 ژانویه 1903 کارل بنز از کارهای فنی کناره گیری کرد و دو پسرش ایگن و ریچارد شرکت را ترک کردند. در ادامه در لیدنبورگ در سال 1906 کارل شرکت را ترک کرد و دو پسرش که دوباره به کار با وی روی آورده بودند. به سرعت شعبه هایی در بازارهای مختلف بنا کردند و باعث شدند تا مرسدس بنز به یک برند جهانی تبدیل شود. خودروهایی که یکی دارای 8 و دیگری دارای 25 اسب بخار قدرت بودند هیچ گاه به فروش نرسیدند. تنها کارل بنز آنها را برای استفاده ی شخصی خود درست کرده بود و در حال حاضر در موزه نگهداری میشوند.

از دست آوردهای مهم بنز کیسه ی هوا ( ایر بگ ) ترمز ای بی اس و بسیاری از تکنولوژی های صنعت خودروسازی را میتوان نام برد.

نام ونشان مرسدس بنز

ستاره سه پر بنز ( تسلط آن بر زمین دریا و آسمان ) در سال 1909 برای اولین بار روی دایلمر دیده شد و نام مرسدس که نام دختر بنز میباشد. به علت علاقه ی شدید وی به دخترش در اولین خودروی طراحی شده وی گذاشته شد ولی تا کنون نام مرسدس بنز ماندگار شده و به ثبت جهانی رسیده است.