شیشه اتومبیل هوندا HONDA

شیشه اتومبیل هوندا HONDA

شیشه ماشین هوندا

هونداهای موجود دربازار ایران بسیار محدود میباشند و از لحاظ تعداد در مدل حتی به اندازه ی انگشتان یک دست هم نمیرسند. شیشه های هونداهای موجود در ایران تا سال 2012 دارای آپشن خاصی نبودند . اما در سال 2013 با ورود هوندا آکورد و هوندا سیویک و هوندا سی آروی بر روی شیشه های جلو ی بعضی از مدلهایشان آپشن سنسور نور و باران و همچنین در مدلهای بسیار محدودتر رادار بین خطوط و تابلوخوان (دوربین) نیز به آپشن های قبلی افزوده است. رنگ شیشه ها به رنگ سولار گرین ( سبز سولار ) تغییر داشته که ضد اشعه ی آفتاب میباشند . شیشه های اصلی هوندا در بازار ایران بسیار محدود میباشند و در صورت موجود بودن قیمت این شیشه ها کمی گران به حساب می آیند و دلیل این قیمت نسباتا بالا ی شیشه های اصلی وجود قیمت بالار دلار در کشورمان میباشد. لازم به ذکر است قیمت اصلی قطعات یدکی هوندا در بازار جهانی نسبت به ایران بسیار مقرون به صرفه است. شرکت شیشه اتومبیل نوین تنها نماینده انحصاری شیشه اتومبیل بنسون چین ( چین تحت لیسانس فنلاند ) در ایران شیشه هایی با تنوع بالا ، کیفیت بسیار بالا همانند شیشه های اصلی ، شیشه هایی با مارک و علایم اصلی هوندا و قیمت مقرون به صرفه به مشتریان خود عرضه میکند . در مدل های خودروهای با سال ساخت قدیمی تر نمونه ی ایرانی نیز در بازار موجود میباشند.

قیمت شیشه هوندا

با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم . لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .  

تاریخچه هوندا

سویی شیرو هوندا مکانیک بود که توانست رینگ پیستون های مختص خود را در سال 1938 تولید و بعد از دو سال کار مداوم و اصلاحات روی طرح اولیه خود آن را به شرکت تویوتا بفروشد. در جنگ جهانی دوم پیستون های تولید شده ی هوندا کاملا از بین رفت و زلزله نیز باعث از بین رفتن باقی سرمایه هوندا شد و به همین دلیل تویوتا همکاری خود را با هوندا قطع کرد. بعد از جنگ وی با وجود مشکلات بسیاری که داشت و به دلیل نیاز آن زمان رو به ساخت وسایل ترابری آورد. وی توانست با اتصال یک موتور ساده به دوچرخه اولین محصول خود را تولید کند و با نام دهان پر کن شرکت پژوهشی هوندا شروع به کار کند. این شرکت ژاپنی در سال 1948 به طور رسمی تاسیس شد و به علاوه ی تولیدات قبلی خود شروع به تولید قایق های موتوری و موتورسیکلت کرد. از این رو وی توانست ضررهای بیشمار مالی که بعد از جنگ و زلزله متحمل شده بود را برطرف کند و روبه رشد حرکت کند. اولین محصول تولید شده ی هوندا موتورسیکلت مدل ای بود که یک سال قبل از تاسیس رسمی شرکت طراحی و اجرا شده بود و به بازار عرضه شد. در سال 1949 مدل کامل شده ی موتورسیکلت دی روانه ی بازار شد و در سال 1958 شرکت آمریکایی هوندا نیز تاسیس شد. در سال 1959 هوندا سی100 با فروش 30میلیون دستگاه توانست رکورد دار بهترین فروش تاریخ وسایل نقلیه را از آن خود کند.

تولیدات ماشین در شرکت هوندا

این شرکت در اوایل سال 1960 پابه عرصه ی خودروسازی نهاد و خودروی هوندا تی360 که یک بارکش با چهار مدل بدنه ی متفاوت بود را وارد بازار کرد. دو ماه بعد از هوندا اس500 که اولین خودروی رسمی هوندا بود و با به کارگیری از دانش ساخت موتورسیکلت ساخته شده بود وارد بازار خودرو شد. بعد از تلاش های فراوان هوندا توانست در بازار آمریکا و کانا راه پیدا کند. در سال 1986 خودروهای لوکس هوندا با نام آکیورا در آمریکای شمالی و چین به فروش میرسیدند. در سال 1999 هوندا اولین شرکت خودروسازی بود که توانست خودروی هیبریدی تولید کند و به بازار آمریکا روانه کرد. این انقلاب بزرگ در ساخت موتورخودروها بود. دز سال های اخیردر سال2007 هوندا بر امنیت و امکانات خودروهای خود بسیار تلاش کرد و با اضافه کردن کیسه های هوا در روبروی سرنشینان جلو و اطراف و ترمزهای ضد بلوکه به استانداردهای بالایی دست یافت. هوندا آکورد ، هوندا سیویک ، هوندا سی آروی که همیشه از بهترین ها و پرفروشترین های هوندا به حساب می آیند در ایران موجود هستند

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.