شیشه اتومبیل میتسوبیشی MITSUBISHI

شیشه اتومبیل میتسوبیشی MITSUBISHI

شیشه ماشین میتسوبیشی

میتسوبیشی در ایران به دلیل نداشتن نماینده قوی دارای تنوع محصول کمی میباشند. شیشه های جلوی میتسوبیشی بیشتر دارای سنسور نور و بارانو گرمکن پایین شیشه ی جلو میباشند.

فقط در بعضی از مدل های ای اس ایکس ASX دارای رادار بین خطوط ( دوربین ) و تابلو خوان میباشند. شیشه های دربها و لچگی و شیشه ی عقب میتسوبیشی در خودروهای اس یو وی ( شاسی بلند ) دارای دونوع تنوع رنگی سبز و دودی هستند.

جالب است که محصولات داخل ایران میتسوبیشی هیچ کدام دارای سقف پاناروما ( سه تکه ی تماماً شیشه ای ) نمیباشند .

شیشه های اصلی میتسوبیشی در ایران بسیار کمیاب و در صورت موجود بودن بسیار گران میباشند، اما در مدل های چین تحت لیسانس فنلاند ( بنسون ) دارای قیمت مناسب، کیفیت بسیار بالا همانند اصلی، دارای مارک و علایم اصلی میتسوبیشی، و تنوع بالای محصولی میباشند.

با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم. لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه میتسوبیشی

شرکت میتسوبیشی در سال 1870 میلادی برای کشتی سازی و ترابری توسط ایواساکی یاتارو پایه گذاری شد. میتسو به معنای سه میباشد که به مرور زمان لوگوی اختصاصی این شرکت با تغییر به سه الماس به ثبت رسید. این کمپانی تا سال 1917 هیچ خودرویی تولید نکرده بود و در زمینه ی ساخت کشتی و فعالیت های پیرامون سوخت کشتی و کار معدن ذغال سنگ فعالیت داشت. بعد از آن وارد کار بیمه ی کشتی و تعمیر و بازسازی کشتی شد تا اینکه توانست کمپانی خود را کسترش دهد و به ساخت هواپیما و تجهیزات آن بپردازد. میتسوبیشی توانست با انجام این کارها وارد بازار کشورهای دیگر نیز بشود.

از سال 1881 میتسوبیشی فعالیت هایش را روز به روز افزایش داد و در زمینه هایی نظیر بانکداری، انبارداری، بازرگانی و حتی تولید شیشه، استیل و کاغذ و مسکن نیز رخنه کرد. در سال 1921 طراح بریتانیایی به نام هربرت اسمیت و چند تن از همکارانش برای به روز کردن و ترقی هواپیما سازی میتسوبیشی روانه ی ژاپن شدند که در کنار آن خودروهایی نظیر میتسوبیشی 1MT / B1M / 1MF / 2MR را نیز طراحی نمودند.

ممنوعیت نام تجاری میتسوبیشی

بعد از آن که جنگ جهانی دوم آغاز شد میتسوبیشی نیز همانند بسیاری از خودروسازی های بزرگ دنیا مجبور به ساخت تجهیزات جنگی نظیر هواپیمای ارتش شد. در آن دوران این شرکت با بیگاری کشیدن از زندانیان و شهروندان چینی به ساخت این تجهیزات میپرداخت و همانا عواقب این بیگاری ها بعد از پایان یافتن جنگ گریبان گیر میتسوبیشی شد. شکایت های بسیاری علیه این کمپانی شد که نتیجه ی آن تا سال 2015 به طول انجامید و باعث شد اولین شرکت بزرگ ژاپنی دنیا بابت این اعمال ناپسند خود در دوران جنگ عذرخواهی نماید. بعد از جنگ جهانی دوم نام تجاری میتسوبیشی ممنوع شد و این شرکت به شرکتهای متعدد بسیار کوچکی تقسیم شد که در سال 1952 این ممنوعیت به اتمام رسید.

شکل گیری دوباره میتسوبیشی

در اواسط دهه ی 50 میلادی دوباره شرکتهای کوچک به هم پیوستند و کمپانی بزرگ میتسوبیشی دوباره تشکیل شد. اولین تولید خودرو ی میتسوبیشی در سال 1917 آغاز شد و از آنجا که این شرکت در زمینه های متعددی فعالیت داشت توانست به یکی از غول های بزرگ خودروسازی تبدیل شود.

میتسوبیشی لنسر

GSR 1600 که تولید سال 1973 بود یکی از محبوب ترین خودروهای آن زمان و تا سال 2017 تولید میشد و اسطوره ی این خودروسازی نام گرفت. از دیگر مدل های این کمپانی بزرگ میتسوبیشی اِکلیپس که از سال 1989 تا 2011 تولید میشد میتوان نام برد. این خودرو شکست ناپذیر توانست در قرن هجدهم 26 مرتبه مقام نخست مسابقات اتومبیل رانی را از آن خود کند و از محبوبیت بالایی بهره گرفت.

بهترین تولید میتسوبیشی بعد از اِکلیپس با نام GT 3000 بود که تنها به مدت 9 سال تولید شد و در صدر محبوب ترین ها قرار گرفت. حال که میتسوبیشی یکی از بزرگترین کارخانه های موفق خودروسازی جهان است با تولیداتی نظیر میتسوبیشی گالانت، میتسوبیشی لنسر، میتسوبیشی پاجرو،میتسوبیشی میرلژ، میتسوبیشی اوتلندر، میتسوبیشی آ اس ایکس توانسته جای خود را در بین طرفداران خود مستحکمتر کند و به یکی از بهترین خودروسازهای ژاپنی بدل شود.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.