شیشه اتومبیل سانگ یانگ SANG YANG

شیشه اتومبیل سانگ یانگ SANG YANG

شیشه ماشین سانگ یانگ

خودروهای وارد شده در ایران مدل ها و تعداد محدودی دارند. در قسمت شیشه ی جلو دارای آپشن سنسور نو و باران، گرم کن زیر شیشه ی جلو و رنگ سبز لایت هستند. در بعضی از مدل ها مانند موسو و کراندو در شیشه ی جلو دارای آنتن نیز میباشند. شکل ظاهری آنتن بر روی شیشه ی جلو مانند خط گرمکن میباشد، که توسط یک دکمه که در انتهای گرمکن زیر شیشه قرار دارد به سوییکت آنتن وصل میشود. شیشه های ماشین سانگ یانگ در بازار نسبتا موجود هستند. قیمت آنها نیز مناسب میباشند اما باز با نرخ قیمت دلار به ریال برای ما ایرانی ها مقرون به صرفه نیستند.

شرکت شیشه اتومبیل نوین تنها نماینده انحصاری شیشه اتومبیل بنسون چین ( چین تحت لیسانس فنلاند ) در ایران شیشه هایی با تنوع بالا، کیفیت بسیار بالا همانند شیشه های اصلی، شیشه هایی با مارک و علایم اصلی سان یانگ و قیمت مقرون به صرفه به مشتریان خود عرضه میکند. در مدل های خودروهای با سال ساخت قدیمی تر نمونه ی ایرانی نیز در بازار موجود میباشند.

قیمت شیشه ماشین سانگ یانگ

با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه های ماشین در سایت معذوریم. لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

تاریخچه سانگ یانگ

تاسیس شرکت سانگ یانگ به سال 1963 مربوط میشود. که با ادغام شرکت های دانگ هاون ( 1954 ) و شرکت دانگ بنگ ( 1962 ) انجام شده است. نام این شرکت جدید به ها دانگ هاون تغییر یافت. بعد از تاسیس ااولین خدمات رسانی شرکت جدید به مونتاژ انواع اتوبوس، جیپ، کامیون محدود بود که برای نیروی زمینی آمریکا انجام میگرفت. در سال 1986 این شرکت توسط سانگ یانگ خریداری و به نام آن تغییر اسم داد.

در سال 1991 شرکت جدید سانگ یانگ با مشارکت با مشارکت فنی شرکت دایملر-بنز آغاز به کار کرد. با تولید یک ای یو وی با تکنولوژی بنز توانست سانگ یانگ در بازارهای جدید بدون نیاز به داشتن زیرساخت های قوی ( به خاطرمرسدس بنز ) جایگاه خود را در بین خودروسازان دنیا پیدا کند. این همکاری با تولید سان یانگ موسو تحقق یافت که اول مرسدس بنز آن را به فروش میرساند. سپس خود کمپانی سان یانگ اقدام به فروش کرد. زمانیکه دایملر – بنز تولید موسو را متوقف کرد سان یانگ با استفاده از طرح های دایملر – بنز شروع به تولید کراندو، رکستون، چیرمن و کایرون نمود تا جایگاه خود را در بازار جهانی پیدا کند.

در ادامه شرکت دوو موتورز در سال 1997 این شرکت را خریداری و تا سال 2010 هفتاد درصد از سهام سان یانگ را به شرکت هندی ماهیندرا فروخت. سان یانگ در سال 1997 به عنوان غول صنعتی کره جنوبی تبدیل شده بود، اما با ورشکست شدن دوو موتورز تولیدات سان یانگ متوقف شد. تا زمانیکه شرکت هندی تاتاموتورز دوو را خریداری و سان یانگ را راه اندازی کرد. این تولیدات به حالت توقف بود. رکستون و کایرون در سال 2002 بعد از خرید شرکت هندی به بازار جهانی راه یافتند.

رشد سانگ یانگ چگونه اغاز شد؟

در سال 2011 ، 70 درصد از سهام سان یانگ که از آن ماهیندرای هندی بود باعث پیشرفت بسیاری در این کمپانی شد. به طوریکه این شرکت خودروسازی به چهارمین خودروساز قدرتمند کره ی جنوبی بدل شد. خودروهایی نظیرموسو، چیرمن، اکتیون، کراندو، رکستون، کایرون و جدیدترین تولیداتش همانند تیوولی و نیو کراندو و رکستون جی 4 در بازار ایران موجود میباشند که با استقبال خوبی هم صنعتیروبرو شده اند. گروه صنعتی رامک خودرو از سال 1384 با داشتن نمایندگی رسمی سان یانگ واردات و پشتیبانی پس از فروش این شرکت را داراست.  تیوولی با داشتن بیشترین واردات وآمار فروش این کمپانی جزو 5 خودروی پرفروش در سال 1396 در ایران بوده است.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.