شیشه اتومبیل لکسوس LEXUS

شیشه اتومبیل لکسوس LEXUS

شیشه اتومبیل لکسوس

در مورد شیشه های ماشین لکسوس

لکسوس های وارد شده در ایران از سال 2006 تا 2012 در شیشه های جلو دارای سنسور نور و باران. و در بعضی از مدل ها دارای گرمکن برف پاک کن از قسمت پایین شیشه می باشد. در لکسوس های مدل 2014 به بالا که وارد ایران شده. در بعضی از مدلهای فول آپشن برشیشه جلو دارای رادار بین خطوط , تابلو خوان میباشد. شیشه های ماشین لکسوس در این سال ساخت ها دارای خاصیت آب رو بودن می باشند. آب رو بودن به معنای این است که شیشه ها در زمان بارش باران، قطرات باران در زمان استفاده از برف پاک کن به راحتی از روی شیشه جلو لیز میخورند. از دیگر آپشن های لکسوس میتوان به خاصیت سولار بودن شیشه که یو وی کات بودن شیشه ها می باشد اشاره کرد.

قیمت شیشه اتومبیل لکسوس

شیشه خودروهای مختلف لکسوس به دلیل دلشتن آپشن های زیاد و به دلیل لوکس بودن این برند دارای قیمت بالایی هستند. شیشه های لکسوس در دو مدل اصلی و چین تحت لیسانس فنلاند ( بنسون ) در بازار موجود می باشند. لکسوس که زیر مجموعه ای از کمپانی تویوتا میباشد. به دلیل تحریم های موجود در ایران شیشه ها و قطعات اصلی این خودرو بسیار کمیاب یا بسیار گران عرضه میشوند. در صورت موجود نبودن شیشه های اصلی این خودرو باید از دبی خریداری شود. که به علاوه ی قیمت بالای خود شیشه هزینه های جانبی شامل حمل و نقل هوایی و هزینه ی گمرک نیز اضافه میشود. که مقرون به صرفه نیست , ولی مدل های چین تحت لیسانس فنلاند ( بنسون ) با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب موجود میباشد. با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم. لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

مروری بر تاریخچه لکسوس

این برند زیر مجموعه ی کمپانی بزرگ تویوتا است. در سال 1983 توسط ایجی تویودا ای عرضه کردن خودروهای لوکس با پروژه ای به نام اف 1 آغاز شد. لکسوس ال اس اولین محصول تولید شده این پروژه بود. در می 1985 اولین لکسوس طراحی شده در لاگونا بیچ کالیفرنیا در دستور ساخت قرار گرفت. اما تا سال 1986 این خودروها نام خاصی نداشتند اما با همکاری شرکت تبلیغاتی ساعتچی اند ساعتچی توانستند. نام نهایی که الکسیس بود رابا تغییراتی به لکسوس که از کلمه ی لوکس نیز نشات گرفته بود تبدیل کنند. در سال 1989 بعد از تلاش های فراوان و صرف هزینه ی بالغ بر یک میلیارد دلار لکسوس توانست خودروی ال اس 400 خود را در نمایشگاه دیترویت لس آنجلس رونمایی کند و در نهایت به بازار عرضه نماید. در سال 1990 لکسوس توانست وارد بازار جهانی شود. اما هشت هزار دستگاهی که وارد بازار شده بودنددر قسمت کروز خود به مشکل خوردند. این میتوانست پایان کار لکسوس شود. اما با درایت و کار آمدی و مدیریت درست توانستند با عرضه ی یک سرویس فوق العاده متفاوت تمامی نگاهها را به خود جلب کنند. اولین خودروی شاسی بلند لکسوس در سال 1989 با نام آر ایکس روانه ی بازار شد. که به خودروی کراس اوور معروف بود. استاندارهای لکسوس شامل 600 معیار است که از آیرودینامیک بودن، نرم و روان بودن خودرو، صرفه جویی در مصرف سوخت، تا چرم استفاده شده در داخل خودرو می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.