ترمیم شیشه اتومبیل شیشه اتومبیل نوین بی رقیب در کیفیت بی همتا در پشتیبانی

شیشه اتومبیل نوین تنها نماینده شیشه اتومبیل بنسون در ایران

شیشه اتومبیل نوین

ترمیم شیشه اتومبیل

 

افراد زیادی که  به  مراکز خش گیری شیشه اتومبیل در تهران مراجعه میکنند بابیان اینکه هیچ ضربه ای به شیشه اتومبیل آنها نخورده و از شکستکی یهویی شیشه اتومبیل تعجب میکنندو نمیدانند دلیل این اتفاق چه میتواند باشد.برای این اتفاق دلایل متعددی را میتوان بیان کرد. ازجمله این موارد: گرم وسرد شدن یهویی هوا  که باعث شک دمایی شیشه خودرو میشود- تغییرات فشارهوایی و مواردی که به ساختار و استاندارد شیشه اتومبیل مربوط میشود و موارد دیگر میتواند شما را مجبور به ترمیم شیشه اتومبیل کند.

با این حال در مواردی میتوان ترمیم شیشه اتومبیل را انجام داد که از اضافه شدن وپیشروی ترک جلوگیری کرد.

اما این نکته را بدانید که ترمیم شیشه اتومبیل بر روی هر شیشه ای قابل اجرا نیست. فقط در شیشه هایی که سه لایه هستند که از جنس لمینیت هستند قابل انجام است. شیشه هایی که ازجنس تمپورد هستند را نمیتوان ترمیم کردچون این شیشه با فرایند دیگری ساخته شده اند چند لایه نیستند و…

  دو نوع شیشه برای خودرو ها

معمولا شیشه های جلو از جنس لمینیت هستند و شیشه های دیگر از جنس تمپورد. اگر بخواهیم از ضرورت ترمیم شیشه جلو چند جمله کوتاه بیان کنیم باید بگوئیم که ترک سطح شیشه و شکستگی در سطح شیشه باعث میشود که راننده دید کامل ومناسبی نداشته باشد. ضمنا باعث میشود تسلط بر رانندگی کم شود و نتیجه آن حادثه ای که هیچ کس منتظر آن نیست و البته به شیشه شکسته و ترک خورده معاینه فنی هم داده نمیشود.

ترمیم شیشه اتومبیل با استفاده از دستگاه ترمیم ترک و سنگ خوردگی امکان پذیر است. که این دستگاه ها در مدل های مختلف  که ساخته کشور آمریکا است در اختیار متخصصین ترمیم شیشه اتومبیل قرار دارد که شما میتوانید به راحتی و با خیال راحت شیشه ماشین خودتان را ترمیم کنید.

ترمیم شیشه ماشین  

اگر شیشه جلو ترک پیدا کرد چکار کنیم ؟

سعی کنید موقعی که شیشه ماشین شما ترک خورد ونیاز به تعمیر داشت آن را جا به جا نکنید. با یک سرچ داخل اینترنت مراکز ترمیم شیشه پیدا کنید و تماس بگیرد وبا ارسال عکس یا فیلم از شیشه ماشین برای کارشناسان تا حدودی درصد شکستگی برای شما تشخیص داده شود و بعد با راهنمایی کارشناسان دست به اقدام بزنید

با  این حال گروه خدمات شیشه نوین با بیش از 50 سال یکی از بهترین گزینه های ترمیم شیشه خودروی شماست فقط کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید تا از خدمات ما استفاده کنید .. در این مورد ما خدمات سیار هم داریم تا شما ماشین را تکان ندهید و گروه ما به کنار ماشین شما بیایند.

خش گیری شیشه اتومبیل در تهران

خط و خش روی شیشه اتومبیل شما علاوه بر اینکه استحکام شیشه خودروی شمارو کم میکند حتی روی تسلط شما در موقع رانندگی اثر بدی میگذرد. که باعث پرت شدن حواس شما و یا کم شدن دید شما میشود. اگر عمق خراش کم باشد با ترمیم درست میشود. ولی اگر عمق خراش زیاد باشد حتما باید شیشه تعویض گردد.

چون به مرور این خراش ها به جاهای دیگری انتقال پیدا می کند وخراش ها اضافه میشود. برای خش گیری شیشه خود در تهران میتوانید به فروشگاه شیشه اتومبیل نوین در تهران مراجعه نمایید.

کارهایی که برای بر طرف کردن خش گیری شیشه انجام میشود

ابتدا پروسه پاک کردن و از بین بردن خراش ها مهم هستند. که به همراه کیت تعمیر که این مواد شامل اکسید سدیم هست مهرموم کرده و مانع از افزایش وپیشرفت خراش می شود. استفاده از دستکش ماسک و عینک برای این مهم الزامی است . روش دیگر که با استفاده از آن خراش های شیشه را بر طرف می کنیم  استفاده از پاک کننده خراش اکریلیک به جای اکسید سدیم است . که این ماده روی خراش های سطحی خیلی خوب کار میکند.

دیگرکاری که میتوان انجام داد استفاده از خمیر دندان بدون ژل هست. برای اینکه بتوان از خمیر دندان به عنوان پولیش استفاده کنید نیاز هست خمیر دندان سفید را با جوش شیرین ترکیب کرده و به عنوان پولیش روی سطحی که خراش دارد ملیده شودو کار پولیش انجام شود.

برای شروع کار ابتدا گرد وغبار روی شیشه را با دستمال و شیشه شور تمیز کنید. یا از سرکه و آب برای تمیز کردن استفاده کنید. برای پوشاندن لبه های شیشه ماشین از نوار نقاشی استفاده کنید. حتی میتوانید از جوش شیرین یا روغن جلافلز دار نیز برای این کار استفاده کنید.

ترمیم ترک شیشه با لاک

روش بعدی استفاده از لاک بیرنگ ناخن هست. که در این روش ابتدا شیشه را با استفاده از دستمال وآب ولرم تمیز کرده و با دستمال دیگر گرد وغبار روی شیشه را گرفته. که کاملا خشک شود و یک لایه نازک از لاک زده (فقط اینکه لاک را پخش نکنید) این روش هم از جمله روش هایی هست که برای از بین بردن خش روی شیشه می توان انجام شود.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.

شیشه اتومبیل نوین

مقالات ترمیم شیشه اتومبیل

خرید شیشه اتومبیل

خرید شیشه اتومبیل

خرید شیشه اتومبیل میخواهم در این مقاله توجه شما را به چند موضوع مهم در خصوص شیشه اتومبیل و خرید شیشه اتومبیل جلب کنم.تا بتوانید در ه...

ادامه مطلب

اینفوگرافیک شیشه

قیمت شیشه جلو ماشین

قیمت شیشه جلو ماشین را از ما بپرسید به سایت تخصصی خدمات شیشه اتومبیل نوین خوش آمدید. مادر این سایت خدمات خودمان را برای شما معرفی م...

ادامه مطلب