ترمیم شیشه خودرو

ترمیم شیشه اتومبیل

افراد زیادی به  مراکز خش گیری شیشه اتومبیل در تهران مراجعه میکنن و با توجه به این که هیچ ضربه ای به شیشه خودروی خود نخورده دلیل شکست یهویی شیشه خودروی خود چه موضوعی میتواند باشد؟ دلایل متعددی دارد ازجمله این موارد گرم وسرد شدن یهویی هوا باعث شک دمایی شیشه خودرو میشود و تغییرات فشارهوایی ویا اشکال ساختاری در شیشه است. در مواردی میتوان ترمیم شیشه اتومبیل انجام داد که از اضافه شدن وپیشروی ترک جلوگیری کرد.

ترمیم شیشه خودرو بر روی هر شیشه ای قابل اجرا نیست. فقط در شیشه هایی که سه لایه هستند که از جنس لمینیت هستند قابل انجام هست. شیشه هایی که جنس تمپورد هستند قابل انجام عمل ترمیم نمی باشند. معمولا شیشه های جلو از جنس لمینیت هست و شیشه های دیگر از جنس تمپورد هست. ترک سطح شیشه و شکستگی در سطح شیشه باعث میشود که راننده دید کامل ومناسبی ندارد. و باعث میشود تسلط نداشتن در موقع رانندگی و مورد بعدی این هست با این وضعیت برگه معاینه فنی به خودرو شما داده نمیشود.

ترمیم شیشه خودرو با استفاده از دستگاه ترمیم ترک و سنگ خوردگی امکان پذیر است. در مدل های مختلف ساخت کشور آمریکا میباشد. تفاوت آنها در چسب آن ها است.

سعی کنید موقعی که شیشه ماشین شما ترک خورد ونیاز به تعمیر داشت آن را جا به جا نکنید. با یک سرچ داخل اینترنت مراکز ترمیم شیشه پیدا کنید و تماس بگیرد وبا ارسال عکس یا فیلم از شیشه خود تا حدودی شاید بشود تشخیص داد که قابل ترمیم هست یا خیر وحتی ترمیم شیشه به صورت سیارم وجود دارد که پیدا کردن این افرادم با یک سرچ در داخل اینترنت قابل امکان میباشد.

خش گیری شیشه اتومبیل در تهران

خط و خش روی شیشه اتومبیل شما علاوه بر اینکه استحکام شیشه خودروی شمارو کم میکند حتی روی تسلط شما در موقع رانندگی اثر بدی میگذرد. که باعث پرت شدن حواس شما و یا کم شدن دید شما میشود. اگر عمق خراش کم باشد با ترمیم درست میشود. ولی اگر عمق خراش زیاد باشد حتما باید شیشه تعویض گردد. چون به مرور این خراش ها به جاهای دیگری انتقال پیدا می کند وخراش ها اضافه میشود. برای خش گیری شیشه خود در تهران میتوانید به فروشگاه شیشه اتومبیل نوین در تهران مراجعه نمایید.

کارهایی که برای بر طرف کردن خش گیری شیشه انجام میشود

ابتدا پروسه پاک کردن و از بین بردن خراش ها هست. که به همراه کیت تعمیر که این مواد شامل اکسید سدیم هست مهرموم کرده و مانع از افزایش وپیشرفت خراش می شود. حتما از دستکش و ماسک وعینک در حین انجام پروسه خش گیری الزامی است. روش دیگر که با استفاده از آن خراش های آن را بر طرف کرد. استفاده از پاک کننده خراش اکریلیک به جای اکسید سدیم استفاده می شود. که این ماده روی خراش های سطحی خیلی خوب کار میکند. دیگرکاری که میتوان انجام داد استفاده از خمیر دندان بدون ژل هست. برای اینکه بتوان از خمیر دندان به عنوان پولیش استفاده کنید نیاز هست خمیر دندان سفید را با جوش شیرین ترکیب کرده که به عنوان پولیش استفاده بشه.

برای شروع کار ابتدا گرد وغبار روی شیشه را با دستمال و شیشه شور تمیز کنید. یا از سرکه و آب برای تمیز کردن استفاده کنید. برای پوشاندن لبه های شیشه ماشین از نوار نقاشی استفاده کنید. حتی میتوانید از جوش شیرین یا روغن جلافلز دار نیز میتوان از همین فرایند استفاده کرد.

ترمیم ترک شیشه با لاک

روش بعدی استفاده از لاک بیرنگ ناخن هست. که در این روش ابتدا شیشه را با استفاده از دستمال واب ولرم تمیز کرده و با دستمال دیگر گرد وغبار روی شیشه را گرفته. که کاملا خشک شود و یک لایه نازک از لاک زده فقط اینکه لاک را پخش نکنید. این روش هم از جمله روش هایی هست که برای از بین بردن خش روی شیشه می توان انجام شود.