شیشه اتومبیل نیسان NEISSAN

شیشه اتومبیل نیسان NEISSAN

شیشه اتومبیل نیسان

درباره شیشه ماشین نیسان

شیشه خودروهای نیسان تا سال 2015 بدون هیچ آپشنی روانه بازار میشدند این در صورتی بود که در سال 1998 که نیسان ماکسیما طراحی و در سال 2000 روانه بازار شد دارای سنسور نور و باران بود که متاسفانه خودروهای وارداتی نیسان ماکسیما در ایران این آپشن را نیز دارا نیستند. اما از سال 2015 به بعد با تولید نیسان جوک شیشه هایی با آپشن های سنسور نور و باران / سولار وارد ایران گردید و با تولید نیسان ایکس تریل سنسور نور و باران / سولار و رادار بین خطوط به آپشن های تولید خودرو این کمپانی افزوده شد.

قیمت شیشه ماشین نیسان

به دلیل وجود تحریم ها شیشه های اصلی نیسان در ایران بسیار کمیاب شده است و در صورت موجود بودن با قیمت بسیار بالایی عرضه میشوند، اما شیشه های چین تحت لیسانس فنلاند ( بنسون ) با کیفیت بسیار مناسب و قیمت خوب، با مارک و علایم اصلی نیسان و در مدل هایی که آپشنال هستند با لوازم کامل در بازار موجود می باشند. در مدل های با سال ساخت بیشتر مانند نیسان ماکسیما، نیسان پاترول و سوناتا شیشه های ایرانی نیز موجود هستند که آنها نیز از لحاظ کیفی کیفیت خوبی را دارا هستند. با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم . لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه خودرو نیسان

نیسان شرکت خودرو سازی ژاپنی و چند ملیتی است که دفتر مرکزی آن در شهر یوکوهاما واقع است. ریشه ی اصلی نیسان به خوروسازی داتسون باز میگردد که توسط یوشیسوکه آیکاوا تاسیس شده بود و آرا با شرکت های خوشه ای خود ادغام نموده و نامش را نیسان گذاشت. برندهایی که در زیر مجموعه نیسان هستند عبارتند از لکسوس، آکورا و اینفینیتی ولی از سال 1999 رنو یکی از سهامداران اصلی نیسان شد و تا سال 2002 (44%) از سهام نیسان را از آن خود کرد. رئیس هیات مدیره نیسان و رنو که همزمان این دو کمپانی را در دست داشت شخصی به نام کارلوس غصن بود که توانست در آن دوران به ششمین خودرو ساز جهان تبدیل شود. در سال 1991 شخصی به نام ماسوجیروها شیموتو شرکتی به نام کوایشینشا موتور ورکس(Kwaishisha Motor Car Works) را تاسیس کرد. سه سال بعد از آن سه سرمایه گذار ژاپنی به نام های Kenjiro Den، Rokura Aoyoma و Meitaro Takeuchi باعث به وجود آمدن خودروی دات شدند که برگرفته از حرف اول فامیلیشان بود. این شرکت در سال 1918 به کوایشینشا موتورکو تغییر نام داد و شروع به تولید کامیون های نظامی کرد و یک سال بعد از آن در سال 1919 شروع به تولید و مونتاژ کامیون های سایز کوچک در شهر اوساکا که قطعات آن را ایالت متحده آمریکا وارد میکرد نمود.

تغییر نام شرکت

در سال 1926 نام شرکت به دات موتور کار تغییر پیدا کرد ( دات موتور و جیتسایوجیدوشا ) در دهه ی 1930 تا 1940 دات سان ( پسر سان ) که بعد ها داتسون نام گرفت تولید شد. در 1934 دات سون با شرکتی به نام نیهون سانگیو که متعلق به کار آفرین و بازگان ژاپنی به نام یوشیسوکه آیکاوا بود شروع به فعالیت نمود. در ابتدای دهه ی 1930 شرکت نیهون سانگیو وارد بازار بورس توکیو شد و نام اختصاری نیسان را به وجود آورد ( دو حرف اول نام و فامیل نیهون سانگیو ) در سال 1933 مالکیت داتسون که زیر مجموعه ای از توباتا بود نیز به نیسان منتقل گردید. قبل و بعد از جنگ جهانی دوم آیکاوا طرح عظیمی برای تولید 10 تا 15 هزا خودرو داتسون سایز کوچک ارائه کرد. در دهه ی 1950 تا 1960 میلادی این شرکت با پیشرفت خود توانست خودروهای الکتریکی را روانه بازار کند و در 1951ذ توانست خودرو دو دیفرانسیل خود که شباهت بسیاری به جیپ آمریکایی داشت به نیسان پاترول را روانه بازار کند.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.