شیشه اتومبیل دوو DEAWOO

شیشه اتومبیل دوو DEAWOO

شیشه ماشین دوو

بنیانگذار شرکت دوو آقای کیم ووچونگ میباشد. وی در سال 1967 میلادی در شهر سئول کره شرکت خود را تاسیس نمود. دوو در زبان کره ای به دو بخش تقسیم میشود. DAE که به معنای عالی و WOO به معنای بنیانگذار است. این شرکت بزرگ خوشه ای تنها در زمینه ی خودروسازی مشغول نبوده و نیست. بلکه شرکتهایی نظیر دوو الکترونیس، تاتادوو، کشتی سازی دوو و حدودا 20 شرکت دیگر را در بر میگیرد. این شرکت تا سال 1997 بعد از هیوندای بزرگترین شرکت خودروسازی محسوب میشد. اما چندی بعد این کارخانه خودروسازی به کارخانه ی جنرال موتور واگذار شد و با نام جی ام کره ادامه ی کار داد. شیشه های ماشین دوو دارای تنوع هستند. که بعضی از آنها در ایران موجود هست

قیمت شیشه ماشین دوو

با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه های ماشین در سایت معذوریم. لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

شیشه دوو های موجود در ایران

دووهایی که در ایران موجود هستند مانند دوو ماتیز ، دوو سیلو و دوو ریسر هستند. که از سال 1994 تا سال 2016 تولید میشدند. این خودروسازی علاوه بر ایران در کشورهایی نظیر ویتنام ، مصر ، رومانی ، ازبکستان و بریتانیا شعبه های فعال داشت. تولید دوو ریسر در سال 1997 در کره ی جنوبی متوقف شد. اما همچنان در کشورهای دیگر نام برده تولید میشد. دوو ماتیز این خودروی سواری کوچک در ایران دارای طرفداران زیادی بود. زیرا مصرف سوخت بسیار پایین اندازه ی کابین کوچک ، فرمان هیدرولیک ، و کلاچ نرم و متریال بالایی داشت. استهلاک بسیار پایین دوو ماتیز از دیگر مزایای این خودرو است. دوو سیلو از سال 1375 تا سال 1383 از طریق شرکت کرمان موتور به داخل ایران راه یافت. اما به دلیل ادغام شرکت دوو با جنرال موتور آمریکا و وجود تحریمات علیه ایران تولید این خودرو در ایران پایان یافت. و جایگزینی که برای دوو سیلو بر روی خط تولید آن آمد هیوندای ورنا بود. دوو سیلو دارای فرمان خوشدت برقی است به طوریکه حتی با یک اگشت هم میتوان فرمان را چرخاند. کلاچ آن بسیار نرم و شتابش در خودروهای سرحال بسیار خوب و دارای شیشه ی برقی ایربگ و ترمز ای بی اس مش باشد. این خودرو دارای استهلاک پایین می باشد .

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.