شیشه اتومبیل تویوتا TOYOTA

شیشه اتومبیل تویوتا TOYOTA

شیشه اتومبیل تویوتا TOYOTA

شیشه ماشین تویوتا تا سال 2012 بدون امکانات خاصی روانه ی بازار میشدند. اما این شیشه ها با جنس بسیار خوب و با کیفیت بالا و رنگ سبز سولار که خاصیت کات کردن اشعه ی یو وی خورشید را داشته. که به مقدار زیادی مانع از ورود اشعه ی یو وی آفتاب به داخل کابین خودرو می باشد . اما از سال 2012 به بعد تویوتا در مدل های اوریون در بازار ایران با اضافه کردن آپشن سنسور نور و باران این خودرو را به بازار عرضه کرد. در بعضی از مدل های اوریون و کمری مدل 2016 به بالا و راو فور رادار بین خطوط و تابلو خوان را به آپشن شیشه های جلو که دارای سنسور نور و باران و گرمکن نیز بودن را اضافه کرد.

قیمت شیشه های ماشین تویوتا

شیشه ماشین تویوتا با اینکه آپشن خاصی ندارند ولی از نظر قیمت دارای قیمت بالایی در مدل های اصلی اورجینال هستند. که قیمت این شیشه ها به قیمت شیشه های خودرو های لوکس همانند مرسدس بنز و بی ام و نزدیک است. این شیشه ها در سه مدل اصلی ژاپنی , چین تحت لیسانس فنلاند ( بنسون ) , ایرانی در بازار موجود می باشند. به دلیل تحریم های موجود در ایران شیشه های اصلی تویوتا به صورت بسیار محدود و کمیاب موجود هستند. اما در نمونه ی چینی ( بنسون ) به صورت متنوع و کیفیت مناسب و قیمت بسیار مناسب موجود هستند. ودر بعضی از مدل های محدود نمونه ی ایرانی نیز موجود است. با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم . لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

تاریخچه اتومبیل تویوتا

بنیان گذار تویوتا در سال 1935 شخص ژاپنی به نام کشیروتویودا بود که اولین خودروی خود به نام E1 را توانست تولید کند. وی اول در کارخانه نساجی پدر خود مشغول تولید دستگاه صنعتی بافندگی شد. و در 1924 توانست اولین دستگاه تمام اتوماتیک خود را تولید نماید. بدین ترتیب صنایع تویوتا شکل گرفت. او در 1929 ازبعد از فارق التحصیل شدن از دانشگاه توکیو در رشته ی مهندسی مکانیک دوباره به کارخانه ی پدری بازگشت. و در همان سال توانست با برادران پلات انگلیسی وارد بازار تولید ماشین آلات صنعت بافندگی و ریسندگی شود. که بدین ترتیب به ایالات متحده آمریکا وارد شد. در 1933 دپارتمان اتومبیل با موتورهای گازوئیلی را تاسیس کرد که در 1937 تویوتا رسما افتتاح شد. اولین خودروی 50/1 تنی تویوتا کامیونی بود که در جنگ جهانیدوم در اختیار ارتش ژاپن قرار گرفت. در 1952 بعد از فوت کیشیرو پسر و پسر عمویش جای او را گرفتند که توانستند در 1998 خودروهای هیبریدی تجاری را تولید کنند و به عنوان جدیدترین تکنولوژی دنیا به رخ رقیبان خود کشید. بعد از آن با به کارگیری خودرو پیل سوختی تجاری خود که با سوخت هیدروژن کار میکرد و خروجی آب را در پی داشت قدم های بلندی به سوی موفقیت برداشت .

چگونگی کسب موفقیت تویوتا

سه اصل مهم که توانست تویوتا را به موفقیت برساند :
  • تولید به هنگام : یعنی چه چیز و چه زمانی نیاز است ؟ تا بدین صورت در انبار های تویوتا همه چیز به اندازه نیاز تولیداتشان بود نه کمتر نه بیشتر.
  • کانبان : وقتی قطعه ای نیاز است به سرعت تولید و حمل شود تا وقفه ای در تولید پیش نیاید .
  • جیدو : اتوماسیون با نگرش انسانی کیفیت باید در طی فرآیند تولید پیش آید.
بعد از به کارگیری این 3 اصل مهم تویویتا توانست خودروهایی تولید کند. که بعد از انفجار یا غرق شدن در آب هم بتوانند روشن شوند. بدین ترتیب در سال 2014 بزرگترین خوروساز جهان بود. اما در 2015 فولکس واگن توانست جای تویوتا را در مکان اول بگیرد.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.