شیشه اتومبیل مزدا MAZDA

شیشه اتومبیل مزدا MAZDA

شیشه ماشین مزدا

شیشه ماشین مزدا موجود در بازار ایران فقط در مدلهای مزدا 3 قدیم وجدید و همچنین مزدا 6 دارای سنسور نور وباران می باشند. در مزدا 3 قدیم فقط در تیپهای 2و 3و 4 دارای آپشن سنسور نوروباران می باشند. در مدلهای تیپ 1 بدون امکانات به بازار عرضه می گردند. مزدا 2 و مزدا 3 در دنیا به عنوان یک خودروی اقتصادی به حساب می آیند که با کمترین آپشن و امکانات بر روی شیشه ها به بازار عرضه میگردند.  ولی شیشه های ماشین مزدا دارای کیفیت بالایی می باشند. طراحی  آن مورد توجه خیلی از افراد در دنیا قرار گرفته است. با عرض پوزش به دلیل نوسانات قیمت دلار از قیمت گذاری شیشه ها در سایت معذوریم. لطفا جهت دریافت قیمت محصول مورد نظر خود با دفتر فروش شرکت تماس حاصل فرمایید .

تاریخچه مزدا

شرکت ژاپنی مزدا در سال 1920 توسط جوجیرو ماتسودا تاسیس شده است. نام مزدا برگرفته شده از نام اهورا مزدا که تشابه اسمی به خود جوجیرو داشته گرفته شده است. این شرکت تا قبل از جنگ جهانی دوم به تولید خودرو می پرداخت. اما در طی جنگ مجبور ساخت سلاح و قطعات خودرو های نظامی شده بود. در حال حاضر شرکت مزدا در شهر هیروشیما ی ژاپن واقع است. اولین خودروی تولید شده مزدا بعد از جنگ جهانی دوم با نام مزدا 360در سال 1960به بازار عرضه شد. شرکت مزدا موفقیت خود رابعد از ماتسودا مدیون کینچی یاماموتو که موتورهای دوار مزدا را طراحی و تولید نموده میباشد. این موتورها نقش مهمی در ارتقا بخشیدن به تولیدات مزدا داشته است. یاماموتو توانست با بهره گیری از توانایی های خود به ریاست شرکت مزدا برسد. در دوران او بهترین مدیریت رشد و ترقی و کیفیت بالای محصولات مزدا زبان زد رقبا شد. نکته ی بسیار جالب در باره ی کینچی یاماموتو این است وی قبل ازرسیدن به این مقام دوسال به عنوان کارگر در شرکت مادر مزدا کارگری میکرد.

دلایل مشهور شدن مزدا در ایران و جهان

بعد از آن مزدا توانست با برنده شدن در مسابقات ماشین لمانز در سال 1991 محصولات خود را که با کیفیت فوق العاده ای تولید کرده بود به دنیا نشان دهد. خودروی مزدا که در این مسابقه به مقام نخست رسید. خودروی بدون پیستون مدل بی 787 بود. شرکت مزدا با داشتن بیش از 50 سال قدمت در طراحی وتولید خودرو توانسته در بازار خودروهای آمریکا و اروپا به یک برند خوب و محبوب با کیفیت بالا تبدیل شود. خودرو های مزدا با وانت هایی که در سال 1370 وارد ایران شدند به شهرت رسیدند. از آن پس مزدا 929 کوپه که یکی از خودروهای پرطرفدار و آن زمان بود. تولید و با استقبال فراوانی روبرو شد. مزدا توسط شرکت گروه بهمن از سال 1338 شروع به مونتاژ شد. که مزداهای سه چرخ وانت را شامل میشد. مزدا 323 اف ال و اس ال عرضه ی بعدی این خودرو سازی بود. که به فروش نسبتا خوبی در ایران دست یافتند. در حال حاضر نیز مزدا 3 در دو مدل قدیم و نیو فیس از جدیدترین خودروهای وارد شده توسط گروه بهمن میباشند که با استقبال خوبی روبرو شدند.

نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما هر روز هفته در اوقات کاری پاسخگوی شما هستند. حتما با ما در تماس باشید.