آینه ماشین

آینه بغل ماشین و مراقبت های لازم

یانه بغل ماشین

آینه بغل ماشین و ضرورت های مراقبت

آینه بغل خودرو  یکی از بخش های اصلی ماشین برای مراقبت از ماشین است. در واقع آینه بغل حکم چشم و دوربین را برای شما دارد تا بتوانید از خودرو خود مراقبت بیشتری کنید. در حالت کلی یک ماشین سه تا آینه دارد که باعث میشود شما دو طرف ماشین خودتان را ببنید و یک آینه هم که بتوانید پشت سرتان را نگاه کنید .حال اینکه  مساعد کردن دیدن برای راننده بخاطر حفظ جان آدمها و بخاطر سلامت ماشین ضروری است.

انواع آینه بغل

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودرو ، آینه بغل اتومبیل هم پیشرفت های زیادی داشته از شکل ظاهری آن گرفته تا برقی شدن آن… ولی در هر صورت آینه بغل دئر هر شکل و با هر پیشرفتی یک کارکرد مهم دارد و آن هم کمک به درست دیدن است و این دیدن برای امنیت جان آدمها بعد وسایل نقلیه

این موضوع دیدن و خوب دیدن در بحث شیشه اتومبیل نیز اهمیت دارد. چرا که راننده بایدبتواند جلوی خودش را ببیند تا دچار سانحه نشود. حال همین آینه بغل مسیر دید راننده را هموار میکند.یعنی شما بتوانید به وسیله آن از ماشین خود مراقبت کنید ولی گاهی همین آینه بغل ماشین خودش دچار حادثه میشود

حادثه هایی که برای آینه بغل ماشین اتفاق می افند

مطمنا شما از این اتفاقات اطلاعاتی دارید و اینجا من میخواهم برای یادآوری چند نکته را بیان کنم. اول اینکه رعایت فاصله از بغل با ماشینها و یا هر چیز دیگر مهم است. شما میدانید آینه بغل نسبت به عرض ماشین بیشتر در معرض برخود قرار دارد به همین خاطر در هنگام پارک یا رانندگی باید ضمن اینکه به فاصله جلو توجه میکنید به فاصله کناری با وسایل دیگر هم دقت داشته باشید.

تمیز کردن باعث خرابی آینه بغل اتومبیل

استفاده از مواد شوینده و دستمالهای نا مناسب و خشن باعث میشود آینه بغل ماشین شما دچار خش و سائیدگی شود و به همین دلیل از بین برود. باید توجه کنید تمیز کردن آینه برای دید بهتر لازم و ضروری است ولی توجه به نوع تمیز کزدن و استفاده از مواد مناسب هم برای آینه بغل نیز اهمیت دارد.

دستکاری آینه بغل

اجازه ندهید بچه ها آینه بغل ماشین را دست کاری کنند چه ماشین شما کنترل دستی داشته باشد چه اتوماتیک در هر صورت دستکاری زیاد باعث خرابی آینه بغل خواهد شد.

اتفاق خبر نمیکند

گاهی هم اتفاق می افت شما با تمام دقتی که دارید ولی مواردی مثل متور سیکلت ها و… باعث خرابی میشوند در واقع برخورد آنها با آینه بغل ماشین شما باعث صدمه خواهد شد در این صورت واقعا کاری از شما ساخته نیشت ولی با این حال اگر فاصله ها را رعایت کنید و فضایی برای تردد موتوسیکلت ها باقی بگذارید یا خیلی به ماشین های کناریتان نزدیک نشوید

از احتمال حادثه می کاهید و نگرانی شما از خراب و هزینه کاسته خواهد شد .

آینه بغل ماشین و مراقبت های لازم

آینه بغل ماشین و مراقبت های لازم

گروه ما و خدمات آینه بغل خودرو

گروه شیشه اتومبیل نوین با 50 سال سابقه درخدمات  شیشه اتومبیل ،تعویض شیشه اتومبیل، ترمیم شیشه اتومبیل توانسته خدمات مختلفی را از جمله در زمینه های آینه بغل – بالابر شیشه ها – برف پاکن سانروف و مانروف و….  به هموطنان ارائه دهد به همین خاطر جنانچه مشکلی برای شیشه اتومبیل شما یا آینه بغل ماشین شما به وجود آمد کافی است فقط یک تماس بگیرید.

02166450790

09372482024

 

[rank_math_rich_snippet id=”s-bcfb6ea0-9887-4f61-86cc-dd998916a749″]

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *