مطالب تخصصی شیشه اتومبیل

علل شایع آسیب شیشه جلوی اتومبیل

شیشه اتومبیل
شیشه اتومبیل

علل آسیب به شیه جلو خودرو

علل شایع آسیب شیشه جلوی اتومبیل به صورت ساده

مطمنا در این سایت و در سایت های دیگر درباره اهمیت شیشه جلوی ماشین و اینکه پگونه شیشه میتواند در مقابل خطرات و شرایط مختلف در حین رانندگی از شما محافظت بکنید مطالب زیادی خوانده اید و بعد حتما درباره اینکه چگونه از شیشه جلوی اتومبیل خود  مراقبت کنید هم طلاعاتی دارید ولی ما میخواهیم در این مقاله کوتاه علل شایع آسیب شیشه جلوی اتومبیل را برای شما بیان کنم

مطمنا هیچ اتفاقی بی دلیل نیست شاید دیده باشید یا شنیده باشید که شیشه خودرو ای بدون هیچی دلیلی ظاهری یکدفعه شکسته و یا آسیب دیده است و این تعجب شما را بر انگیخته باشد که چرا همچین اتفاقی افتاده.

هر شیشه ای قابلیت شکستن دارد

اگر خوب به جنسیت  شیشه توجه کنید می بینید که شکنندگی یکی از ویژگی های شیشه است و مطمنا میدانید شیشه های جلو با تکنیک خاصی و به صورت چند لایه درست میشود . ولی این دلیل نمیشود که فکر کنید جسمی مانند شیشه هرگز نشکند و ترک نخورد.

مطمنا شرکت های تولید کننده شیشه اتومبیل تمام تلاش خودشان را در این زمینه میکنند تا بهترین کیفیت ها را در تولید شیشه اتومبیل رعایت کنند. ولی شکستگی شیشه اتومبیل احتناب ناپذیر است . ما قبول داریم که با مراقبت مناسب عمر شیشه خودرو بالا میرود ولی بعضی از علل هستند که ناخودآگاه و ناخواسته شمارا دچار چالش خواهند کرد .

1-نصب نادرست شیشه اتومبیل

باید بدانید که نصب نادرست و بدون تخصص یکی از علل مهم آسیب دیدن شیشه خودرو است بخصوص در خودرو هایی که شیشه های آنها تعویض شده باشند … نصب غیر اصولی رعایت نکردن نکات بعد از تعویض شیشه اتومبیل و مواردی از این دسته باعث میشود شیشه شما دچار حادثه شود.

فرض کنید یک ماشین دست دوم از شخصی خریداری کرده اید مطمنا میدانید هیچ کس درباره عیب ماشین خودش چیزی نمیگوید و اگر کارشناس خبره نباشد شما ماشینی با شیشه نصی شده معیوب خریداری خواهید کرد و نتیجه نهایی اتفاقی است که به زودی برای شیشه ماشین شما رخ خواهد داد

راه حل چیست ؟

تناه یک راه حل منطقی است و آن هم نشان دادن ماشین خودتان به کارشناسان شیشه اتومبیل است و بعد با خیال راحت رانندگی کنید.

شیشه اتومبیل

شیشه خودرو

2- تغییرات فشار هوا

فشار هوای هم یکی از علل آسیب  شیشه اتومبیل است . این تغییر فشار با تغییر شرایط محیطی اتفاق می افتد یعنی شما از منطقی که هستید به کوهستان مسافرت کنید یا از جای مرتفع به جای کم ارتفاق تر حرکت کنید این تغییر فشارها باعث ترک خوردگی شیشه ماشین شما خواهد شد .

حتی اگر خودرویی شما مدرن و شیشه های آن با توجه به تغییرات فشار محیط تولید شده باشد ولی باز امکان آسیب در شیشه ها هشت

3- شیشه های نامرغوب

شاید فکر میکنید همه شیشه های جلوی ماشین از کیفیت بالایی برخوردار هستند ولی به این صورت نیست گاهی شرکت های تولید کننده از مواد ارزان برای تولید شیشه خود استفاده میکنند و این شیشه ها نارغوب بعد از مدتی شکسته میشوند و دیگر قابل تعمیر نیستند برای اینکه از این مشکل رهایی یابید حتما از مکانی شیشه خود را تهیه کنید که این اصمینان را به شما بدهند که کیفیت شیشه استاندارد و بالا است. به همکاران ما تماس بگیرید .

4- آسیب های قبلی

یکی دیگر از علل آسیب های شیشه اتومبیل میتواند آسیب های قبلی باشد، که یا ترمیم شده یا از دید شما پنهان است و بعد به صورت ناگهانی این آسیب  نمایان میشود.

سخن پایانی با شما

در هر صورت اگر هر نوع ماشینی دارید چه گران قیمت و مدرن و چه معمولی و ارزان باشد .  باید بدانید دلایلی هستند که میتوانندبه شیشه ماشین شما آسیب برسانند این دلایل میتوانند آگاهانه باشند یا ناآگاهانه – به خاطر شرایط محیط باشند یا سهل انگاری و…

ولی در هر صورت نباید نگران باشید چون گروه خدمات شیشه نوین با بیش از 50 سال فعالیت تخصصی در این زمینه توانشته قدمهای بزرگی را بردارد این شرکت وارد کننده انواع شیشه های برنده های اروپایی – ژاپنی – چینی – کره ای است

فقط کافی است یکبار با گروه ما تماس بگیرید

09372482024

[rank_math_rich_snippet id=”s-a55bf6c1-16c4-453a-a037-081dbdfd8d45″]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *