مطالب تخصصی شیشه اتومبیل

5 کار بعد از تعویض شیشه اتومبیل

شیشه اتومبیل و نکات مهم

5 کاری که که بعد از تعویض شیشه اتومبیل باید درنظر بگیرید

وقتی به هر دلیلی شیشه اتومبیل شما تعویض میشود اولین سوالی که به ذهن می آید این اشت که الان باید چکار کنید و یا چه کارهایی نباید بکنید تا شیشه ماشین شما دچار مشکلات بعد از تعویض شیشه اتومبیل نشود این که شما درک کنید در 24 ساعت یا 48 ساعت اولیه بعد ا تعویض مراقبت از خودرو بسیار بسیار ضروری است برای شما و ما بسیار اهمیت دارد. به همین دلیل 5 کاربعد از تعویض شیشه اتومبیل را به شما میگوئیم تا بدانیدو استفاده از خودرو برای شما ایمن باشد .

1- چه کسانی شیشه ماشین شما را تعویض میکنند ؟

به اعتقاد ما شما هر کاری انجام بدهید و بعد از تعویض بسیار با دقت عمل کنید ولی نصاب شیشه ماشین شما کار بلد و ماهر نباشد به اعتقاد ما بی فایده است چون باید اول شیشه به دست متخصصین ماهرر درست تعویض و نصب شود تا شما بتوانید کارهای بعدی که در زیر میخوانید را انجام دهید.به همین دلیل همیشه اسم ما را به بیادداشته باشید گروه شیشه نوین واقع در میدان حر تهران .

2- ماشین را به هیچ وجه حرکتی ندهید

بعد از اینکه شیشه تعویض شد 24 الی 48 ساعت ماشین را سعی کنید اصلا حرکت ندهید. این نکته را بدانید که 8 ساعت اول ضروری و حتمی است و بعد از 8 ساعت باید شما تلاش خودتان را بکنید که ماشین ثابت بماند و هیچ تکانی نداشته باشد تا چسب و اتصالات شیشه به درستی در جای خود قرار گیرند و ثابت بمانند.

مراقبت از شیشه اتومبیل

#نکات مهم در مراقبت از شیشه اتومبیل

3-به شیشه اتومبیل  فشار نیاورید

به هر دلیلی به شیشه ای که تعویض شده فشار نیاورید سعی نکنید آن را تمیز کنید یا فکر کنید چون کار چسباندن انجام شده دیگر مشکلی نیست … سعی کنید اصلا به شیشه فشار دستی یا حتی از طریق برف پاک کن فشار نیاورید .

4 بستن آهسته درب خودرو

وقتی شیشه اتومبیل شما تعویض میشود هر گونه تاکان یا ضربه ای به بدنه ماشین میتواند روی شیشه و چسب شیشه تاثیر بگذارد پس در باز و بسته کردن درب خودرو در زمان اولیه یعنی همان 24 الی 48 ساعت بعد از تعویض بایستی دقت داشته باشید

5-نوار چسب های شیشه

در مراحل نصب شیشه و در انهای کار چسب هایی به صورت تکه های نواری روی شیشه و بدنه ماشین قرار میگیرند که این موارد باعث میشود ضمن کمک به چسباندن به شما یاد آوری کنند که هنوز زمان کافی برای رانندگی با سرعت بالا نیست به همین خاطر تا مدتی این نوارها را جدا نکنید تا راهنمایی باشد برای احتیاط شما

6- با سرعت مطمن رانندگی کنید

بعد از اینکه شیشه ماشین شما تعویض و و 24 ساعت از آن گذشت سعس منسد تا چند روز با سرعت بالا رانندگی نکنید و سرعت شما بین 40 تا 6 کیلیومتر در ساعت باشد.

مقاله زیر را هم بخوانید

مراقبت از شیشه تعویض شده خودرو

 

5 کار بعد از تعویض شیشه اتومبیل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *