مطالب تخصصی شیشه اتومبیل

شیشه اتومبیل و حاشیه مشکی آن

حاشیه مشکی شیشه ماشین

حاشیه مشکی شیشه ماشین

حاشیه مشکی شیشه ماشین و کاربردهای آن .

صنعت خودرو به عنوان بزرگترین صنعت تجاری دنیای معرفی شده است . با سرعت بسیار زیادی در حال تکامل و پیشرفت است.  این پیشرفت حاصل تلاش متخصصینی است که سعی میکنند بیشترین آسایش  و رفا را برای مردم داشته باشند. در صنعت خودرو هر چیزی که به کامل شدن خودرو اضافه میشود مطمنا یک دلیل علمی و کارشناسانه دارد. بخصوص در صنعت تولید شیشه اتومبیل که این تغییرات و نو آوریها مطمنا بخاطر حسایت و اهمیت آن بیشتر مورد توجه قرار میگیرد  . یکی از مواردی که شاید بهتر باشد در مورد آن بیشتر بدانید شیشه ماشین و حاشیه مشکی آن است .

حتما شما ابن حاشیه مشکی دور آن را دیدهید اید که از لبه های شیشه شروع شده و بعد از چند سانت به صورت تراکم پراکنده نقطهای تمام میشود .شاید این سوال رااز خودتان بپرسید که این حاشیه مشکی برای چیست سا فکر کنید این حاشیه برای زیبایی است. بله مطمنا این کار به زیبایی شیشه اتومبیل اضافه کرده ولی باید بدانید که فقط موضوع زیبایی نیست .

نور خورشید و حاشیه مشکی

حاشیه مشکی و مراقبت از گرما

تولید کنندگان شیشه اتومبیل بعداز تحقیقات وآزمایشات زیاد به این نتیجه رسیدند که گرمای خورشید  که روی شیشه ماشین منعکس مسشود باعث ایجاد حرارت بالایی میشود  و به همین خاطر یک لایه مشکی سرامیکی بین لایه های شیشه قراردادند تا باعث شود تمرکز گرما از مرکز شیشه کاسته شود و به اطراف منتقل شود از طرفی دیگه این رایه مشکی باعث میشود نور خورشید به محل نصب و قسمت چسب شیشه یعنی جایی که شیشه ماشین به بدنه چسبیده شده نرسد و …

شیشه ماشین و دانستینی های مهم در این زمینه زیاد است که شما در این سایت خواهید خواند و باید این نکته را بدانید که هر آنچه درباره شیشه خودرو یاد بگیرید مطمنا یک جایی به کار شما خواهد آمد مثلا اینکه شما بدانید استاندارهای شیشه ماشین  چه چیزهایی هستند یا اینکه بدانید سانروف چیست و چند نوع سانروف داریم و آب بندی در شیشه ماشین برای چه منظور انجام میشود .

با متخصصین شیه ماشین نوین در ارتباط باشید

هر آنچه شما در این سایت می بینید و میخوانید مطمنا هدف آن خدمت بهتر به شماست. گروه شیشه اتومبیل نوین در قلب پایتخت تهران بزرگ آماده خدمات شیشه ماشین به شماست .ما تنها نماینده شیشه ماشین بنسون هستیم و شیشه های ماشین های برندهای اروپایی – برندهای چینی – برندهای ژاپنی – و برندهای ایرانی را با قیمت واردکننده به مشتریان محترم عرضه میکنیم

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *