خدمات شیشه خودرو, مطالب تخصصی شیشه اتومبیل

رانندگی با شیشه ترک خورده

ترک شیشه ماشین

رانندگی با شیشه ترک خورده

رانندگی با شیشه ترک خورده و نکات مهم

شیشه های ماشین همیشه در معرض خطر شکستگی قرار  دارند از برخورد سنگ ریزه های گرفته تا برخورد اشیا سنگین و حتی فشار هوا و تغییر دمای ناگهانی باعث میشود شیشه اتومبیل ترک بخورد .و این سوال همیشه در ذهن رانندگان هست که تا چه مدت با شیشه ترک خورده رانندگی کنم؟ در هر صورت شما باید اقدام به تعویض و یا ترمیم شیشه ماشین خود کنید ولی برای درک بیشتر و جواب درست تر به این سوال مطلب زیر را بخوانید.

آیا میشود با شیشه ترک خورده رانندگی کرد؟

در جواب باید بگویم بله میشود رانندگی کرد ولی این به این معنی نیست که ایده خوبی است چرا که یک شیشه ترک خورد با توجه به نوع ترک مقدار آن کجای شیشه ترک خورده باشد (سمت راننده یا بغل دستی راننده ) میتواند خطراتی را برای راننده به وجود آورد . درست است که شیشه جلوی راننده از چند لایه تشکیل شده و بعید است شیشه در هر شرایطی خورد شود.

ولی وقتی این ترک و شکستگی باعث شود که مسیر دید راننده مسدود شود و در این شرایط آسیب جدی به ماشین و راننده و سرنشینان وجود دارد. ولی در حالت کلی جواب به این سوال بله است … ولی اگر توانستید در اولین فرصت با کارشناسان متخصص شیشه اتومبیل نوین در تماس باشید برای تعمیر و یا تعویض شیشه ترک خورده

چه مدت با شیشه ترک خورده میتوان رانندگی کرد ؟

تعیین مدت زمان برای این که با یک شیشه ترک خورده رانندگی کرد بسته با مقدار ترک و نوع استفاده ماشین میتواند متفاوت باشد و حتی چند ماه هم با همین ترک روی شیشه رانندگی کنید ولی آنچه مسلما است این است که با هر تکان سا شدتی این ترک میتوان بزرگ و بزرگتر شود و به طبع میتواند خطراتی را به همراه داشته باشد .

مثلا دست اندازهای خیابان یا فشار هوا و رانندگی در جاده ها و … میتواند این ترک ها را بیشتر کند به اعتقاد کارشناسان من در صورت امکان در اولین فرصت برای ترمیم و یا تعویض شیشه ماشین خود اقدام کنید .

رانندگی با شیشه ترک خورده

انوع ترک شیشه را بیشتر بشناسید

شاید ندانید که در دنیای ترمیم شیشه خودرو با با انواع ترک روبرو هستیم و این انواع ترک با توجه به شکل و اندازه شدت عمق و.. میتواند متفاوت باشد و این تفاوت ها بحث ترمیم شیشه را مشخص میکند یعنی کارشناسان شیشه خودرو با توجه به نوع ترک ها و مواردی که گفته شد می سنجند که آیا شیشه قابل تعمیر هست یا نه

پس این خبر خوب را هم داشته باشید که شاید ترک شیشه خودرو شما نیاز به تعویض و هزینه زیاد نداشته باشد و با مقداری ترمیم مشکل حل شود ولی در هر صورت باید یک کارشناس در این خصوص نظر بدهد برای خواندن یک مطالب کاملتر به مقاله انواع ترک شیشه ماشین مراجعه کنید

حال زمان تعویض شیشه خودروی شما رسیده

وقتی به این باور در باره ایمنی خود و سرنشینان خودرو خود رسیدید نوبت به تعویض و یا ترمیم شیشه میرسد مطمنا دوست دارید در کمترین زمان با بهترین کیفیت و البته قیمت مناسب مشکل ماشین شما حل شود پس باید اول بدانید که ماشین خودر را به چه گروهی میسپارید و این گروه چه سابقه و پیشینه ای در این خصوص دارند.

اگر با خدمات شیشه نوین که مرکزیت آن در تهران و میدان حر قرار دارد آشنایی ندارید میتوانید اینجا را کلیک کنید تا بیشتر آشنا شوید و بدانید ما بیش از 50 سال است که افتخار خدمت به هموطنان را داریم.

خدمات گروه شیشه اتومبیل محدود به شیشه نیست و در زمینهای سانروف و آینه و بالابر شیشه دربهای خودرو و تیغه برف پاک کن فعالیت انجام میشود

چه مدت با شیشه ترک خورده رانندگی کنم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *